Myšlenková hnutí

Serena vs. Blair → Kdo to může dotáhnout dál?

6. dubna 2011 v 21:34 | Candy
Hi Girls..!
Dneska jsem opět na Primě Love shlédla Gossip Girl. Tenhle díl už jsem viděla několikrát, ale tentoktát mě to přimělo k tomu, napsat tenhle článek.

Slovník Šílených Slov

5. dubna 2011 v 21:49 | Candy
Ahojky všichni..!
Dneska jsem přišla s malinko odlišným nápadem, než obvykle.
S jedním z mých kámošů máme takový zvláštní jazyk, říkáme tomu ovcovokaticovská řeč.
Z toho vyplývá, tenhle článek nepíšu pro vás, ale pro vlastní užití, protože až něco zapomenu, abych nebyla před ,,Panem Ovcí´´ za negramota =DD

Takže sepíšu náš slovník ;)

Talk About Admin, Candy ♥

30. března 2011 v 21:44 | Candy
Ahojky všichni..!
Tak mě napadlo, že už mám tenhle blog pár týdnů a zatím jsem nenapsala skoro vůbec nic o sobě. Takže tenhle článek se bude týkat adminky ;)
Najdete tu všechno o mě, blogových začátcích až po věci, které bych svým kamarádům nikdy neřekla ;)

Zoufalci, tady lásku nenajdete..!

29. března 2011 v 21:38 | Candy
Ahojky, tohle je první téma týdne, na které na tomto blogu píšu, protože myslím, že k němu mám hodně co říct...

Kamarádky nebo rivalky?

24. března 2011 v 21:41 | Candy
Tahle otázka padá celkem často. Kamarádky nebo rivalky? I ty best kámošky si někdy můžou pěkně lézt na nervy a proč to? Tráví spolu prostě moc času. Jo, zdá se to jako divný důvod časté rivality, ale zkuste to vzít i jinak. Dejme tomu. dvě kamarádky chodí stále spolu a najednou se jim před očima mihne krásný mladík. Protože jsou takřka dvojčata - Stejně mluví, mají stejné názory a styly oblékání, chlapec najednou neví. Verča, nebo Kája? Sakra vždyť jsou stejné! Tak jak si mám vybrat? Honí se mu hlavou a problém je na světě. Kluk pak zapadne k první, co ukáže náznak, že ho chce. A je tu láska jako trám, jenže se líbí i druhé kamarádce, co dělá vše proto, aby si Pan X vybral jí. A dívčí válka je na světě, ale nejsou v dnešním světě jen hádky kvůli klukům. Naskytne se třeba u přetahování o kamarády a podobně. Takže raději stokrát zvažte, zda si přítelkyni opravdu nechat připustit k tělu, protože pamatujte, nejlepší nepřítel, je bývalý přítel. Ví o vás totiž úplně vše!

A co vy, máte nějaký zážitek nebo zkušenost o rivalitě mezi přáteli?
Pište, pište ;)


Moje nejoblíbenější místo

21. března 2011 v 21:50 | Candy
Každý máme své oblíbené místo… Někde, kde se cítíme dobře. V tomto prostředí se nám uleví a rázem zapomeneme na všechny problémy. I já takové ráda navštěvuji. A právě vás s ním seznámím.
 
 

Reklama